вул. Бакинська, 37 B
(044) 390-30-86
Ru Ua

Про житловий комплекс

Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд» ввела в експлуатацію новий проект — житловий комплекс «Артемівський».

Новобудова знаходиться в Шевченківському районі міста Києва поряд з важливими транспортними артеріями — вул. Щусева та Олени Теліги. Найближчі станції метро — «Сирець» та «Дорогожичі».

ЖК «Артемівський»  має високу якість будівельних робіт, зручне розташування новобудови, доступну ціну та затишні планування квартир, що притаманне всім проектам Корпорації.

Житловий комплекс «Артемівський» — це сучасний 25 поверховий односекційний монолітно-каркасний будинок із вбудованими нежилими приміщеннями.
Піклуючись про наших покупців, ми облаштували новобудову всім необхідним для життя в сучасному мегаполісі. Територія комплексу обладнана:

  • сучасним і безпечним дитячим ігровим майданчиком;
  • зручними зонами відпочинку;
  • паркінгом для жителів комплексу, і стоянкою для гостей;
  • сучасними офісними приміщеннями.

Крім цього, близькість шкіл, дитячих садочків, центрів раннього розвитку дітей, фітнес клубів, кінотеатрів, відділень банків, супермаркетів робить зручним і комфортним проживання сімей з дітьми. Ми запрошуємо всіх бажаючих придбати нове комфортне житло і приєднатися до жителів новобудови «Артемівський».

Початок робіт: II квартал 2013 року
Закінчення робіт: Введено у експлуатацію