Ru Ua
вул. Бакинська, 37 B
(044) 390-30-86

Корпорація «Укрбуд» ввела в експлуатацію новий житловий комплекс

Незважаючи на існуючі економічні труднощі і негативні явища в галузі, корпорація «Укрбуд» закінчує і вводять в   експлуатацію нові об’єкти.

На житловий комплекс «Артемівський» на вулиці Бакинській отриманий Сертифікат про готовність до експлуатації (Сертифiкат серiя IУ № 165152531541) від 10 вересня 2015 року, виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України). Це означає, що найближчим часом, після оформлення всіх необхідних документів, інвестори в’їдуть у свої нові квартири.

ЖК «Артемівський» знаходиться в одному з найстаріших історичних і зелених районів столиці — Шевченківському. Майбутнім власникам квартир не доведеться нудьгувати — на території району розташовані театри, кінотеатри, музеї та інші культурні установи.

Поруч з ЖК «Артемівський» знаходяться транспортні артерії — вул. Щусєва та Олени Теліги. Найближчі станції метро — «Сирець» та «Дорогожичі».

Для утеплення ЖК «Артемівський» використовувалися високоякісні системи європейського лідера теплоізоляції марки Бауміт, які забезпечують затишок в приміщенні, комфортну атмосферу в будь-яку пору року, економію енергії, захист від цвілі, грибків.

Нагадаємо, що в 2014 році силами підрозділів будівельної корпорації було введено в експлуатацію 210 тис. кв. м житла. У нинішньому році планується довести цю цифру до 400 тис. кв. м.