Ru Ua
вул. Бакинська, 37 B
(044) 390-30-86

Послідовність подальших дій для отримання Свідоцтва про право власності на нерухоме майно

  1. Управитель ФФБ повідомляє кожного Довірителя рекомендованим листом за адресою, вказаною Довірителем при укладанні Договору про участь у ФФБ про введення об’єкта будівництва в експлуатацію та про необхідність здійснити остаточний взаєморозрахунок.
  2. Проведення кінцевих взаєморозрахунків та отримання Довідки про повний взаєморозрахунок.


Договір про участь у Фонді фінансування будівництва.

Пункт 2.2.1.7. Протягом 20 робочих днів з дати надіслання письмового повідомлення Управителя про введення об’єкта будівництва в експлуатацію здійснити остаточні розрахунки за даними БТІ (або іншого Державного органу, що здійснює остаточні обміри об’єкта будівництва перед введенням його в експлуатацію) та обміняти у Управителя Свідоцтво про участь у ФФБ на Довідку.

Довідка є документом, що підтверджує  взаєморозрахунок Довірителя з ФФБ.

  1. Після отримання Довідки про повний взаєморозрахунок, Забудовник та Довіритель підписують  Акт прийняття-передачі об’єкту інвестування (на будівництві).
  2. Оформлення права власності на нерухоме майно здійснюється силами забудовника після отримання рішення про присвоєння поштової адреси.


Для реєстрації права власності на нерухоме майно в органах державної реєстрації речових прав Довірителю необхідно надати наступні документи:

  • Нотаріально оформлену довіреність* на уповноваженого представника Забудовника, для дій в органах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно з метою оформлення права власності на квартиру на ім’я Довірителя
  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код

*Детальна інформація буде викладена окремою новиною.

Важливо! Терміни видачі Свідоцтва про право власності на нерухоме майно залежать від Державної реєстраційної служби України!

  1. Після реєстрації прав власності в Державній реєстраційній службі України, Забудовник за відповідним актом передає правовстановлюючі документи на житло Довірителям.


Звертаємо увагу! Якщо для участі у ФФБ був отриманий кредит, Забудовник, на підставі Довіреності, передає правовстановлюючі документи на квартиру уповноваженій особі Банку для подальшої передачі Довірителю.