Ru Ua
вул. Бакинська, 37 B
(044) 390-30-86

Про комплекс

Новий житловий комплекс «Артемівський» від Української державної будівельної корпорації «Укрбуд», зводиться в найбільш зручному місці для сучасного динамічного життя в мегаполісі. Поруч з комплексом комфортно розташувалися бізнес-центри, торгівельно-розважальні центри та зелені зони відпочинку. Так об’єдналися динамічна сучасність і спокійне життя зелених куточків міських парків. Пішки всього за 15 хвилин ви зможете дійти до метро Дорогожичі, а якщо скористаєтеся міським транспортом, то часу знадобиться значно менше.

ЖК «Артемівський» — сучасний 25 поверховий односекційний монолітно-каркасний будинок, з вбудованими нежитловими приміщеннями. Піклуючись про наших майбутніх покупців, ми перш за все думаємо про інтереси майбутніх власників квартир комплексу, і тому намагаємося облаштувати новобудову всім необхідним для життя в сучасному мегаполісі.

На території комплексу будуть обладнані:
— Сучасний і безпечний дитячий ігровий майданчик;
— Спеціально обладнані зручні зони відпочинку;
— Паркінг для мешканців комплексу, і стоянка для гостей;
— Сучасні офісні приміщення.

Крім цього, близькість об’єктів соціально-культурного призначення, а саме шкіл, дитячих садків, центрів раннього розвитку дітей, фітнес клубів, кінотеатрів, відділень банків, супермаркетів зробить зручним і комфортним проживання сімей, які мають дітей.
Ми запрошуємо всіх бажаючих придбати нове комфортне житло і приєднатися до жителів новобудови «Артемівський».

Початок робіт: II квартал 2013 року
Закінчення робіт: Введено у експлуатацію