Ru Ua
вул. Бакинська, 37 B
(044) 390-30-86

Архітектурні особливості

Будівництво дому здійснюється за однією з новітніх технологій — технології монолітно-каркасного домобудівництва. Принцип забудови грунтується на заливці нероздільного високоякісного каркаса із залізобетону від фундаментної плити до перекриття останнього поверху.
Обрана технологія має цілий ряд переваг, таких як висока стійкість до різних статичних і динамічних навантажень, а також довговічність.

Вибір саме цієї технології, пояснюється її гнучкістю, можливістю реалізувати найскладніші завдання по конфігурації, висотності, силуету будівель, враховувати особливості рельєфу майданчика, вимоги замовника.

Універсальність технології дозволила об’єднати в проекті житлові приміщення, спортивні комплекси, ресторани і магазини, що відповідає потребам сучасного жителя комплексу.

Для підвищення енергоефективності систем опалення ми використовуємо обладнання світового лідера — компанії Danfoss. На кожному стояку встановлені балансувальні клапани — обладнання, яке дозволяє кожній квартирі отримувати необхідну їй кількість теплоносія. Балансування системи опалення забезпечує відсутність перегріву або недогріву окремих квартир і економію теплової енергії до 10%. На кожному радіаторі встановлені радіаторні терморегулятори — обладнання, яке дає можливість встановити в кожній окремій кімнаті індивідуальну температуру. Температура в приміщенні буде підтримуватися автоматично на заданому рівні, створюючи максимальний комфорт в кожній кімнаті. Крім цього, використання радіаторних терморегуляторів знижує витрати на опалення до 20% за рахунок використання теплоти від зовнішніх джерел тепла: сонце, під час зміни температури повітря на вулиці, теплопритоки від побутових приладів, тепло від людей, що знаходяться в кімнаті.

Компанія Danfoss — світовий лідер в розробці і виробництві регулюючого обладнання для систем опалення. Більше 80-ти років компанія займається вдосконаленням технологій енергозбереження і створенням комфорту для споживачів. Саме завдяки використанню таких технологій ми підвищуємо енергоефективність будинку і забезпечуємо температурний комфорт Вашого проживання в ньому.

Обробка приміщень.
Буде підведена система каналізації та водопостачання з лічильниками без установки сантехнічного обладнання. Вся електрична проводка будинку буде виконана з мідного дроту. Також буде проведений монтаж системи опалення з установкою радіаторів.

Ми будуємо житло високої якості та обираємо системи теплоізоляції Бауміт для утеплення ЖК «Артемівський», що забезпечує затишок у приміщенні, комфортну атмосферу в будь-яку пору року, економію енергії на все життя, відсутність містків холоду, захист від цвілі, плісняви, грибків та охорону навколишнього середовища за рахунок зниження викидів CO2. Бауміт – європейський лідер з теплоізоляції фасадів. Всі компоненти цих комплексних систем рішення для утеплення узгоджені за технічними характеристиками та відповідають українським та європейським технічним нормам ETAG 004.