Ru Ua
вул. Бакинська, 37 B
(044) 390-30-86

Архітектурні особливості

Будівництво дому здійснюється за однією з новітніх технологій — технології монолітно-каркасного домобудівництва. Принцип забудови грунтується на заливці нероздільного високоякісного каркаса із залізобетону від фундаментної плити до перекриття останнього поверху.
Обрана технологія має цілий ряд переваг, таких як висока стійкість до різних статичних і динамічних навантажень, а також довговічність.

Вибір саме цієї технології, пояснюється її гнучкістю, можливістю реалізувати найскладніші завдання по конфігурації, висотності, силуету будівель, враховувати особливості рельєфу майданчика, вимоги замовника.

Універсальність технології дозволила об’єднати в проекті житлові приміщення, спортивні комплекси, ресторани і магазини, що відповідає потребам сучасного жителя комплексу.

Для повышения энергоэффективности систем отопления мы используем оборудование мирового лидера – компании Danfoss. На каждом стояке установлены балансировочные клапаны – оборудование, которое позволяет каждой квартире получать необходимое ей количество теплоносителя. Балансирование системы отопления обеспечивает отсутствие перегрева либо недогрева отдельных квартир и экономию тепловой энергии до 10%. На каждом радиаторе установлены радиаторные терморегуляторы – оборудование, которое дает возможность установить в каждой отдельной комнате индивидуальную температуру. Температура в помещении будет поддерживаться автоматически на заданном уровне, создавая максимальный комфорт в каждой комнате. Кроме этого, использование радиаторных терморегуляторов снижает затраты на отопление до 20% за счет использования теплоты от внешних источников тепла: солнце, во время изменения температуры воздуха на улице, теплопритоки от бытовых приборов, тепло от людей, находящихся в комнате.

Компания Danfoss – мировой лидер в разработке и производстве регулирующего оборудования для систем отопления. Более 80-ти лет компания занимается совершенствованием технологий энергосбережения и созданием комфорта для потребителей. Именно благодаря использованию таких технологий мы повышаем энергоэффективность дома и обеспечиваем температурный комфорт Вашего проживания в нем.

Обробка приміщень.
Буде підведена система каналізації та водопостачання з лічильниками без установки сантехнічного обладнання. Вся електрична проводка будинку буде виконана з мідного дроту. Також буде проведений монтаж системи опалення з установкою радіаторів.

Ми будуємо житло високої якості та обираємо системи теплоізоляції Бауміт для утеплення ЖК «Артемівський», що забезпечує затишок у приміщенні, комфортну атмосферу в будь-яку пору року, економію енергії на все життя, відсутність містків холоду, захист від цвілі, плісняви, грибків та охорону навколишнього середовища за рахунок зниження викидів CO2. Бауміт – європейський лідер з теплоізоляції фасадів. Всі компоненти цих комплексних систем рішення для утеплення узгоджені за технічними характеристиками та відповідають українським та європейським технічним нормам ETAG 004.