Ru Ua
вул. Бакинська, 37 B
(044) 390-30-86

Інфраструктура

У пішій доступності від комплексу знаходиться загальноосвітня школа № 199, незначно далі школа № 169. В окрузі є й інші навчальні заклади, Ви завжди зможете вибрати найбільш підходяще для Вас і Вашого школяра. Якщо у Вашій сім’ї є діти дошкільного віку, то у вас не буде проблем з вибором дитячого саду, так як в окрузі є вибір і дошкільних дитячих установ і для самих вимогливих батьків.

Недалеко від комплексу розташований Спорткомплекс «Авангард», двері якого завжди відкриті для всіх бажаючих вести здоровий спосіб життя і займатися спортом. Тут є школа акробатики для найменших, заняття танцями, тренажерний зал.

Відпочити з друзями або просто прогулятися після робочого дня можна в парку Кирилівський Гай. Для любителів активного шопінгу недалеко Торговий центр «Променада», де є розваги не тільки для дорослих, а й для маленьких його відвідувачів. У бік метро Петрівка також є кілька великих торгових центрів, магазини побутової техніки, «Ашан» та інші підприємства торгівлі для задоволення самих різних потреб.